Yeni kitap 'Cebimdeki uzay'İşlerimin yoğunluğu nedeniyle uzun zamandır yazamıyorum, özür dilerim. Yoğunluğumdan dolayı Ağustos'un ortasında ailemi görmek için İzmir'e yapacağım seyahati de Eylül sonuna bırakmak zorunda kaldım.

Bu haftanın başında Japonya'daki dördüncü kitabım Cebimdeki Uzay (Poketto no naka no uchuu) yayınlandı. Cep kitabı boyutunda olan ve 30.000 adet basılan bu kitapla, okuyucu kısa olarak beni tanıdıktan sonra, yaptığım çalışmaları ve geleceğe yönelik perspektiflerime öğrenme şansını yakalıyor.

Aynı perspektifleri Nisan ayının başından beri Tokyo'da açılan Serkan Kolejinde de aylık dersler olarak vermeye başladım. Eylül'de Osaka ve Shizuoka kentlerinde de açılacak olan Serkan Koleji, bundan sonra geleceğe yön verecek kişilerin eğitimlerine, ama en önemlisi vizyonlarına katkıda bulunmaya çalışacak.

Ayrıca ilk Türkçe kitap çalışmasında da son noktaya geldik. Çağçağ'ın çizgileriyle daha da bir güzelleşen ilk Türkçe kitabım 'Türk'ten samuray olur mu?' Ağustos sonu veya Eylül başı gibi ülkemizde de okurlarıyla buluşacak.

Kısacası durmuyoruz, sadece işle yetinmiyor, bu çalışmalarımızı geniş kesimlerle de paylaşmak için elimizden geleni yapıyoruz. Birbirimizden daha çok öğrenmek dileğiyle...

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !